Nezařazené

Co si takhle pořídit něco plechového

Kovový nábytek je využíván především dílnách, skladech a garážích. Vybírat můžete podle potřeby ze skříní, stolů a židlí, skříní na nářadí, dílenských stolů a ponků, stojanů na kola apod. Pokud se chystáte na rekonstrukci či pořízení nového vybavení šatny, dílny nebo garáže, určitě se neobejdete bez skříně. Vybírat lze ze skříní různých tvarů a velikostí, cennosti lze uschovat ve skříni trezorové. Plechové skříně jsou vyrobeny ze svařované konstrukce z ocelového plechu.
plechové skříňky
Šatna
Skříně mají různé využití, vybírat můžete z různých modelů, u šatních je to např. model s lavicí, skříň s malým či velkým objemem, hasiči mají skříně speciálně zhotovované pro svou potřebu, oblibě se těší otevřené šatnové sestavy, pro ty náročnější jsou zde luxusní šatníky. Všechny jsou vyrobeny z plechu vysoké kvality a jejich povrch je odolný. Šatní skříně se vyrábí o rozměrech 1 800 mm x 600 mm x 500 mm. Ceny se pohybují od 2 000,- Kč za jeden kus skříně až do 32 000,- Kč, což je už cena šestidveřové skříně.

Dílna nebo garáž
Do dílen jsou určeny skříně s nosností až 600 kg, jejich objem je možné zvětšit pomocí nástavců, u těch je nosnost 300 kg, velikost těchto skříní je 1 044 mm x 405 mm x 1 950 mm. Zavírání je posuvné či roletové, pokud se jedná o kombinaci plechu a skla, sklo je bezpečnostní, tvrzené. Dílenské skříně najdou své místo ve výrobních halách, servisech, opravnách, školách a samozřejmě i v garážích. Umístit do nich můžete takřka cokoliv, co se tam vejde, od nářadí přes součástky až po pracovní oblečení.
dokumenty v archívu
Záruka
Záruční doba u plechových skříní je poskytována na dobu pěti až deseti let, další výhodou je jejich bezpečnost a navíc i dobře vypadají. Určeny jsou jak pro profesionály, tak pro domácí kutily. Zakoupit lze jak jeden kus skříně, tak kompletní dílenskou sestavu. Plechové skříně jsou prostě určeny všem a věřte tomu, že s nimi budete nadmíru spokojeni.