Www

Nechte texty na nás

Zakoupili jste si připravenou platformu a chystáte se začít ji plnit zbožím, které budete dále prodávat. Mysleli jste si, že vše zvládnete sami, ale trávíte mnoho času tím, že se zabýváte popiskami jednotlivých produktů, kategorií a doplňujících informací. Už dávno jste mohli expedovat první objednávky. Přitom už po několikáté přepisujete jednoduchý popisek u zboží. Písemný projev vám jde pomaleji, než byste čekali. Snadná pomoc. O vše se mohou postarat naši zkušení copywriteři. Objednat si můžete texty na vaše internetové stránky nebo PR články, které budou propagovat odkaz na vaše webové stránky. Služba copywriting web je dostupná jako samostatný produkt nebo jakou součást balíčku kompletních služeb.
kurzor pod seo.jpg
Pozornost věnujte problematice SEO
Jste seznámeni s tím, jak správně vytvořit obsah vašich internetových stránek? Je třeba zaměřit se na jednotlivá klíčová slova a ty zahrnout do popisků kategorií i jednotlivých produktů? Umíte to? Naši profesionálové ano! My vám však můžeme nabídnout mnohem více. Velmi dobrých výsledků dosáhnete s pomocí našeho balíčku služeb kompletní správy. Každý měsíc budeme věnovat značné úsilí tomu, abychom zajistili vysokou návštěvnost vašich stránek.

Vysoké zisky díky návštěvnosti
Jistě nám dáte za pravdu, že není možné provozovat e-shop a nemít dostatečně vysokou návštěvnost. Jak přilákat zákazníky na vaši konkrétní stránku? Natisknout letáky s internetovou adresou, popisem vašich služeb a ty pak roznést po schránkách na sídlišti? Rozhodně ne! Téměř nikdo nenakupuje zboží tak, že by si vybíral v konkrétním obchodě. Jen projde výsledky vyhledávaní po zadání požadovaného hesla. Vy musíte být těmi, kteří budou zobrazeni na prvních pozicích. S námi to půjde snadno.
přestávka na kávu.jpg
Cena služeb
Každá zakázka je jiného rozsahu, a proto je možné zjistit cenu jen u dílčích aktivit. Cenu kompletní správy vašich stránek vám rádi stanovíme.