Nezařazené

Vánoční ozdoby

I když třeba nezdobíte celý byt vánočními dekoracemi, vánoční stromeček zdobíme snad úplně všichni. Někdo má ozdoby, které používá každý rok stejné, jiní mají dvě nebo tři varianty a ty prostě jen vyměňují, aby nebyl stromeček každý rok stejný. A jiní, ti největší fandové Vánoc si pořizují ozdoby klidně každý rok jiné a nové. A jak to máte vy? A jak budete ladit vánoční barvy letos vy?

ozdobička se sněhulákem

Vše by mělo být ve stejných barvách

Ať už adventní věnec, věnec na dveřích, ozdoby na oknech, svíčky, sošky, tak i svícen na vánoční slavnostní tabuli a samozdřejmě tak i ozdoby na stromečku by měli mít stejné barvy. Na to vždy myslete. V kombinaci barev se meze nekladou. A všechno lze pořídit v jakýchkoliv barvách. Nejpopulárnější bývají kombinace barev červená se zlatou nebo stříbrná s modrou ale dnes už můžete mít stromeček klidně i fialový, černý nebo šedý.
vánoční koule růžový
Výrobci ozdob to dobře vědí a tak také zákazníkům vyhovují. A vy toho využijte a tak vybírejte a kombinujte dle libosti a vkusu. Do módy se ale postupně také vrací klasika a tak si můžete pořídit i ozdoby, jak z dob vašeho dětství, tedy ty nejkrásnější a to jsou samozdřejmě ozdobičky slaměné. U nás v české republice se vyrábějí vánoční ozdoby již dlouhé roky ručně a tím jsme známí. A tak na to pamatujte a při nákupu nových ozdob vybírejte ty u nás vyrobené. A ty jsou stejně nejkrásnější. Ať už jsou slaměné nebo skleněné. Ty kvalitní ozdoby poznáte tak, že když vám spadnou, rozbijí se na malé ostré střípky. To ovšem poznáte až doma.
vánoční zvonečky

Každý rok bývají vyhlášené trendy Vánoc, ať už se týkají barev nebo i tvarů ozdob. A jaké jsou ty letošní? Letos se ve fantazii meze nekladou. V kurzu jsou staré ozdoby, které vám zbyli na půdě z dob dětství, po rodičích či dokonce prarodičích. A hrát by měli všemi barvami. Letos totiž byla vyhlášena designéry barva duhová. Ano, je to tak. Trošku bláznivé, ale alespoň se můžete pořádně vyřádit. Ovšem to je jen orientační. Nejlepší vždycky je, když si vyzdobíte Vánoce podle svého vkusu a úsudku.