Laserová střílečka pro všechny věkové kategorie

Je libo laserovou střílečku? Mnoho lidí taková nabídka jistě maximálně nadchne. Ovšem najde se i spousta takových, kteří budou mít pocit, že to není jejich šálek kávy. Ovšem to je jeden velký omyl, protože taková zábava jako je lasergame spolehlivě pohltí úplně každého, kdo se do ní pustí. A to bez rozdílu věku a pohlaví. Takže je dost pravděpodobné, že mezi nimi budete i vy.

lasergame_aztec01

Není pravda, že laserová pistole není hračka pro holky. S touto maximálně bezpečnou hračkou si užijí spoustu zábavy úplně všichni, kdo ji dostanou do ruky, a spolu s ní si na tělo připevní speciální vestu s citlivými senzory. Ty budou sledovat zásahy, které vám udělí soupeři. A kdo jich dostane nejméně, ten vyhrává.
Zní to strašně jednoduše, asi jako hra na honěnou. A v podstatě jde o něco podobného. Jenže v mnohem zajímavější a nápaditější verzi. Třeba už jen proto, že tato honička se odehrává v ruinách aztéckých staveb anebo v tajemném bludišti, podle toho, kam se zrovna vydáte.

Ať tak či tak, na chvíli se vám jistě zastaví dech, uslyšíte tlukot vlastního srdce a ochutnáte opojnou chuť adrenalinu. A to vše můžete prožít ve společnosti svých přátel, rodiny anebo třeba s kolegy z práce, pokud toužíte utužit svůj tým.
Jedná se totiž o hru, která zpevní vaše vzájemné vazby, až už budete hrát společně anebo proti všem. Získáte tak zážitky, na jaké se nezapomíná. A jistě přitom utužíte také svou fyzickou kondici. Spolehlivě zapomenete na všechny starosti, které třeba trápí vaši přepracovanou hlavu.

labyrint (52)

Když už ovšem jednou načnete společný večer anebo odpoledne, tak by byla věčná škoda brzy skončit. Neváhejte proto využít pohostinství místního baru, které po hře s radostí oceníte, neboť tak budete moci spolehlivě zahnat svou žízeň, rozebrat své zážitky, a případně získat mnohé další.
A především nezapomeňte přijít znovu, ať už toužíte po zábavě, napětí anebo osvěžení po namáhavém pracovním týdnu.