Nebankovní hypotéka

Pokud byste chtěli mít opravdu rychle vyřešenou hypotéku, tak nebankovní hypotéka bude jistě ta správná možnost. Nejsme jako v bance, kdy to trvá několik dní a pak Vám stejně na konci řeknou, že nejste důvěryhodný klient a že Vám nic nedají. U nás ve většině případů schválíme půjčku do hodin, takže to nebudete dlouhou dobu čekat. Nebudeme po Vás chtít žádné poplatky předem.

mince

Nebudeme Vám nahlížet do registrů ani nic ověřovat U nás má stejnou šanci dostat hypotéku matka na mateřské, důchodce jako manželský pár. Je to tak jednoduché, tak využijte své šance. Pokud se rozhodněte, že byste chtěli předčasně splatit, tak to také nebude problém. Nabízíme Vám půjčku až do 70 % odhadované ceny nemovitosti. Navíc si můžete vybrat podle Vašich finančních možností, jak dlouho to budete chtít splácet. Maximální délka je třicet let a minimální rok.

Rychle a bez poplatků předem
U nás všechno můžete vyřešit online. Je to tak jednoduché, až se v8m to může zdát nějak podezřelé, ale garantujeme Vám, že to tak není. Tohle je stále oblíbenější metoda půjčování peněz. V České republice to ještě není tak rozšířené, ale hlavně ve světě to má svoje ovace, to se nebojte. Připojte se i Vy k celé řadě našich opravdu spokojených klientů, kteří díky nám získali hypotéku rychle, bez problému, bez jakýchkoliv podobností a ověřování a splatili ji během doby, kterou si určili a teď jsou spokojení, protože mají svůj dům, který je jenom jejich a s naší pomoci si ho mohli koupit i před pár lety, kdy na to neměli peníze a v bance je odmítli.

dům

Výhody
· Hrajeme fér, u nás nenajdete žádné skryté poplatky
· Poradíme V8ma všechno vysvětlíme v případě potřeby
· Rychlé schválení
· Bez nahlížené do nějakých registrů a dokládání platu a podobně

S námi si snadno splníte svoje sny a budete jako rodina žít v krásném domě, který si můžete dovolit, protože Vám na něj půjčíme a Vy to v budoucnu podle Vašich možností splatíte.