Nezoufejte, ještě jste se neobrátili na americkou nebankovní hypotéku

Hned na začátku je třeba zdůraznit, že není třeba se obávat názvu. Neznamená, že když je nebankovního značení, tak nemá výsledky a nepomáhá tam, kde banky selžou. Klient má právo na důstojný život plný pohodlí, soukromí a dalších dostatečných práv pro výchovu svých dětí. To že se podmínky pro získání hypotéky podstatně změnily, za to klasický žadatel nemůže. I když banka posuzuje svoji klientelu podle určité bonity a příjmu, pak je ještě rozhodující věk a ušetřené další finance. Samozřejmě to není konečná stanice a tak nakonec když vyjde jedna část, krach přijde na druhé straně. Prověřená nebankovní společnost také musí nějakým způsobem prověřit žadatele, ale její podmínky jsou vskutku přijatelnější a na vyhodnocení se ani tak dlouho nečeká. Navíc rozumí svým klientům a tak hledá možnosti, jak úvěr nejen získat, ale také jak moc nezatížit finanční situaci rodiny.

úspory

Podnikatelé a živnostníci

Upřímně dnešní doba tak nějak stojí na nejistotě. Podnikatelé a živnostníci když vstupují do svých činností, tak chtějí samozřejmě nejen svobodu ve svém pracovním nasazení, ale chtějí poskytnout své služby lidem. Tvrdá realita přichází v bodě, kdy někdo nezaplatí fakturu nebo se zpozdí s placením za vykonanou práci. Občas jsou to velmi tíživé situace, které se ale pak odráží i na bonitě podnikající osoby, aniž by za to mohla.

Žádost v bance.

 1. Živnostenský list nebo koncese.
 2. Potvrzení, že si řádně platí zdravotní a sociální platby.
 3. Přiznání k dani z příjmu fyzických osob, musí být potvrzené finančním úřadem za poslední dva roky a také řádně zaplacené.
 4. Doložit ostatní příjmy, pokud existují a nejsou součástí podnikání – cenné papíry, pronájmy atd.
 5. Doklady o výdajích nebo závazcích.
 6. U koupě nemovitosti – doložení vlastních finančních prostředků, které budou nutné k rozdílu rozpočtu stavby a prostředků z hypotéčního úvěru, což je asi 20 %.
  U stavby – ještě navíc plány, územní rozhodnutí a další náležitosti.

Žádost u nebankovní společnosti.

 1. V klidu domova si sednete a přečtete si nabídku https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.
 2. Vyplníte online žádost, kdy vám experti zpracují analýzu a budou vás sami kontaktovat.
 3. Žádné zdlouhavé běhání, placení navíc, vše je na domluvě a společných úvahách.

hypotéka
Vypadá to jednoduše? Ano a také to jednoduché je, vždyť si to může každý vyzkoušet. Nezávazný požadavek se neplatí, je zdarma a klient má vždy možnost do smlouvy nevstoupit. Otázkou je, zdali by to bylo rozumné, když je vše na dosah ruky. To ale musí posoudit každý osobně.