V čem chodí vaši zaměstnanci?

Oblečte svoje zaměstnance
Máte firmu a chcete aby vaši zaměstnanci nosili oblečení, které je na první pohled odliší od ostatních lidí? Aby si nejen zákazníci nepletli zaměstnance od návštěvníků, určitě je dobré dát jim firemní oblečení. To může mít mnoho podob podle toho, jakou firmu máte. Základem snad každého firemního oblečení jsou reklamní trička, která pro vás máme v mnoha provedeních.

Svoje zaměstnance tak můžete obléknout do triček, polokošil a to v mnoha barvách. Máme k dispozici dámské a pánské střihy. Vybrat si můžete jakoukoliv barvu. Rádi vám textil potiskneme čímkoliv co si budete přát velice žádané je logo a název firmy. Jsou ale i zákazníci, kteří preferují potisk přes celý hrudník nebo záda. Naše reklamní oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů, takže nikde neškrábe a je velmi příjemné na dotyk.

barevná trička

Specializujeme se na potisk všech možných předmětů, ze kterých se během chvilky mohou stát ave propagační materiály. Nejsme jako ostatní, protože nabízíme obrovské množství výrobků. Najdete u nás kancelářské potřeby, které zahrnují běžné psací potřeby, ale i pastelky nebo fixy pro malé děti. Vybrat si u nás můžete i tašky, kosmetiku a dokonce i elektroniku. Z této kategorie jsou velice populární usb disky, které jsou velice praktické a využije je každý.

reklamní propiska

Reklamní předměty vybírejte podle toho, co podle vás lidé využijí. Vždycky je lepší vybrat něco, co se bude používat a bude to na očích právě kvůli tomu, že daná věc na sobě má vaše logo nebo název. Je potřeba aby byly vaše reklamní předměty pořád v permanenci, protože díky tomu se může zvýšit počet vašich zákazníků. Když někdo hledá firmu ke koupi zboží nebo k využití služeb, může podle loga nebo názvu najít rovnou vás. I v tomto tkví síla reklamních předmětů, které u nás najdete za skvělé ceny. Objednejte si více kusů, zaplatíte méně.