Čekáte přírůstek do rodiny?

Neváhejte a dopřejte vašemu budoucímu potomku to pravé rodinné zázemí, ale také pohodlí, které si zaslouží.

v Děti velice rády vyrůstají v přírodě. Pokud máte kousek zahrady, pak je to jasné, můžete zde mít i svůj vlastní dům. Jak to ale zařídit, aby to nebylo zbytečně namáhavé? Nechcete řešit vysoké půjčky či hypotéky a stavbu celého domova, která by také mohla trvat dlouhé roky?

v V některých ohledech tak vlastní stavba domu vůbec nepřevažuje kladnými hodnotami, ale má spíše záporné hodnoty, které se často lidem nechtějí plnit.
v Pak pro vás máme vhodnější řešení a to je mobilní dům! Ten si dokonce můžete sami navrhnout, díky našemu konfigurátoru, kdybyste si to přáli. My jej za vás postavíme a přivezeme vám jej až na místo, kde budete chtít bydlet. Nic není nemožné! Snažíme se plnit všechna vaše přání!

v Můžete si také samozřejmě vybrat obydlí, které je již vytvořené. Naše skladové zásoby jsou opravdu široké.

v Tato obydlí mají také více možností využití! Můžete je používat jako malá obydlí na zahrady, místo chatek či jako domečky, které pro vás budou sezónní https://www.lavarohouse.cz/.

Děti budou velice rády vyrůstat v prostředí, které pro ně i pro vás bude příjemné!

Čerstvý vzduch a také volné prostředí, příroda, kterou denně uvidí a ucítí, to je něco, co jim nikdo nemůže nahradit. Alespoň ne v době, kdy vyrůstají. Nebudou si přeci hrát mezi betonovými vysokými věžáky, kde ani slunce nesvítí, protože nejde vidět.
Zařizujeme prodej těchto domů. Následný odvoz na místo určení pro vaše bydlení. Také jakýkoliv servis a opravy. Můžeme vám postavit zcela nový, nebo pro vás máme velice výhodné nabídky našich skladových zásob, ze kterých si můžete vybrat ihned! Zprostředkováváme revitalizaci těchto domovů. Jsme schopni vám zařídit i zateplení, které je také hodně využívané. Máme široký doplňkový sortiment.