Čím se zabavit v karanténě?

Karanténa je vám už dlouhá a nevíte, co máte během dlouhých dní dělat? Není problém! Poradíme vám pár zaručených tipů, díky kterým se zabavíte vy i celá vaše rodina!

První možností, jak si krátit dlouhé chvíle, je hraní her. Hry zdarma Nexttech naleznete jak na internetu, tak na chytrých zařízeních. Dokonce současné době není problém naleznout i vzdělávací hry, můžete tak svým dětem pomocí her doplnit distanční výuku. Celá řada výukových her může suplovat výuku matematiky, českého jazyka nebo i angličtiny. Kromě výukových her můžete hrát i ty klasické. Pokud se chcete zabavit s celou rodinou, jsou výbornou variantou takové počítačové hry, které lze hrát ve více lidech. Navíc si z hraní těchto her můžete udělat rodinnou soutěž!

rodinné hry

Když už jsme u těch her, můžete volné chvíle s rodinou trávit i díky hraní klasických deskových her. V zásadě je jedno, jestli vsadíte na nestárnoucí klasiku a začnete hrát: „Člověče, nezlob se“, nebo půjdete do knihovny a půjčíte si nějakou herní novinku. Zkrátka možností typů her je celá řada a na své si přijde každý.

Další variantou jak trávit volné chvíle je učení se něčeho nového. Již dlouho přemýšlíte, že se naučíte hrát na kytaru, naučíte se francouzsky nebo třeba začnete malovat? Není problém! V současné době máte jistě plno volného času, můžete se tak pustit do věcí, které jste nikdy předtím nedělali!

počítačové hry

Pokud nepomůže ani jedna z předešlých možností, je na čase si založit například vlastní blog, nebo nový účet na Instagramu. Čas tak můžete trávit například focením svého domácího mazlíčka a psaním vtipných textů. Navíc když budete šikovní, můžete si přijít i na pěkné peníze! Není totiž výjimkou, že se tyto koníčky promění v hlavní zdroj obživy. Zkrátka, můžete si vydělávat peníze a bavit se zároveň. No nezní to prostě výborně? Tak jen směle do toho!