Hudba na SoundCloudu


Menší tvůrci hudby rádi používají stránku SoundCloud, která jim poskytuje dobré online prostřední pro distribuci. My si tuto hudbu můžeme jednoduše stáhnout.

Hudba na SoundCloudu

Sdílení hudby

Nápad na tuto platformu vznikl roku 2007 v Německu, přičemž nejprve se zamýšlelo, že hudbu budou moci sdílet mezi sebou jen tvůrci. Nakonec to celé dopadlo tak, že je to projekt, na které se dají nahrávat všechny zvukové nahrávky a pomáhá autorům k distribuci. Možná jste si všimli boje s konkurencí MySpace, protože ten má podobné cíle, ovšem lidé si jej více chválili, že zde můžou více komunikovat s fanoušky.

soundcloud

Už roku 2010 dosáhl hranice milionu přispěvatelů, a proto se i v dnešní době může těšit vysoké návštěvnosti. Jakmile sem nahrajeme nějakou svou tvorbu, tak díky internetu se na ni může podívat kdokoliv a kdekoliv, což je rozhodně skvělá možností. Následně tu vidíme statistiky, kolik lidí si danou písničku či zvukový soubor přehrálo a počet lidí, kteří ji označili jako oblíbenou. Fungují tu několik ovládacích prvků, abychom mohli mezi skladbami různě přepínat, pozastavovat je a různě si hrát s přetáčením.

Bezplatné stahování

SoundCloud mnoho lidí vůbec nezná, což je velká škoda, protože na něm můžeme objevit opravdu zajímavou hudbu, která nás bude bavit. Je tu hodně tvůrců, přičemž i ty menší můžou překvapit velmi dobrou tvorbou, které je tu opravdu hodně. Ta vyzkoušení rozhodně nic nedáte a sami uvidíte, že se možná tato stránka stane jednou z nejoblíbenějších, co se týče audio tvorby. K poslechu nám stačí pouze mít internetový prohlížeč a také připojení k internetu.

aplikace soundcloud

Pokud třeba chceme poslouchat i mimo domov, kde nemáme možnost připojení k internetu, tak potom si stačí písničky stáhnout. Abychom si celý tento proces usnadnili, tak použijeme SoundCloud download PC, který funguje naprosto bez problémů a zajistí rychlé stažení do počítače. Samozřejmě hudbu nemusíme poslouchat pouze v počítači, protože ji není problém přetáhnout do mobilního telefonu. Ten nosíme většinou u sebe, takže si stačí ještě vzít sluchátka.