Darujte zážitek

Hledáte vhodný dárek pro kamaráda k narozeninám nebo k výročí, rozlučce se svobodou nebo jen zábavu na firemní večírek čí školní výlet? Co vybrat, aby se všichni dobře bavili a dárek obdarovaného potěšil a nebyl to klasický dárek, který by se mu po zbytek života válel na poličce. Darujte zážitek, který si za pamatují na dlouhou dobu a dlouho na něj bude vzpomínat. O tento typ dárku se bude moct podělit se svými kamarády nebo s rodinou. Darujte únikovou hru, která je určena pro dva až pět členů v jednom týmu. Budete muset spolupracovat a vzájemně si pomáhat. Spolupráce ve skupině a soudržnost celého týmu. Ukáže se jak zvládáte řešit vypjaté situace ve skupinách. Budete velitel celé akce nebo se jen podrobíte zbytku týmu. Ukáže se zde jak rychle dokážete reagovat na jednotlivé podněty a jak dokážete zapojit logické myšlení.

děti

Bát se nemusíte hry jsou testovány na dětech od deseti let a hru by měli zvládnout všichni. Úniková hra Enigma escape nabízí dárkové vouchery, které můžete darovat ve speciálních dřevěných bedýnkách, které jsou již prvním hlavolamem, který bude muset obdarovaný vyřešit. Vouchery si můžete vyzvednout u nás na pobočce nebo si je nechat zaslat poštou. nejrychlejší způsob je zaslání na e-mail, ale tak ztrácíte možnost bedýnkového dárku. Vouchery jsou dány v různých cenových relacích podle zvoleného počtu účastníků.

Naše společnost nabízí dvě základní únikové hry Dvojitého agenta a Samaru.

kruh

Samara je jen pro odvážné povahy. Ve hře jsou lekavé scéna a je na posouzení rodičů, jestli dětem dovolí na tuto hru jít. Byla by škoda hru ukončit předčasně. Hra je vytvořena podle hororového filmu Kruh, který vešel na filmová plátna v letech dva tisíce dva. Hra se odehrává v malém městečku, kde začali záhadně umírat lidé všeho věku. Koroner vždy konstatuje smrt z vyděšení. Vaším úkolem je zjistit proč místní obyvatelé umírají. Budete na to mít odvahu?