Neposlušná voda

Pokud člověk sedí na raftu a voda cáká kolem něj, je všechno v naprostém pořádku. Je to přirozené. Taktéž u rybníka, moře, či jakékoli vodní hladiny si voda může cákat a šplíchat, jak se jí líbí. A dětem také. Těm nejvíce. Horší však je, když přijde dítě do obýváku a pronese větu o tom, že cáká voda v koupelně. Rodič zaujatý mobilem, neb televizí odpoví, že je to v pořádku a pošle dítě pryč. Jenže to praví, že má mokré papučky, a otec si jen vzdechne co že to ta jeho dcerka nebo syn v té koupelně zase provedli. Jde se podívat a hele. V koupelně je taková menší potopa a voda již začíná koupelnu opouštět. Stříká jak divá, cáká všude kolem a na zemi si lze v klidu pouštět lodičky. Což nerozumný rodič v klidu učiní. Co by pro svého potomka neudělal, že. Rodič rozumný pochopí, že voda může napáchat škody a pokusí se situaci ihned řešit. A v klidu. Sáhne tedy po mobilu a zadá prstem číslo na instalatéra. Ten ihned… Stop.

Znázornění instalatéra

Proč stop? Schválně, kolik z vás má telefonní číslo na tohoto muže? Míním onoho instalatéra? Aha?! Nikdo. Tak vidíte. Proto ta stopka v našem mini příběhu.

Instalatéři Praha mají telefon uveden na svém webu, a i když zrovna asi nejste v krizi, zapište si ho do svých kontaktů. A nějak si ho zvýrazněte, protože tento muž vám může hodně pomoci.

Výše zvýrazněná firma nemá pochopitelně jen jednoho instalatéra, ale více. Proto jsou kdykoli připraveni pomoci a zasáhnout. A to nejen v případě výše popsaném. Umí opravit vše co se týče vody a jejích rozvodů, pomůžou s ucpaným odpadem a umí ještě spousty dalších věcí. Je to prostě hodně potřebný a všem prospěšný muž.

Instalatérské kleště

Pokud byste tedy jeho služeb potřebovali, a věřte že určitě někdy v budoucnosti budete, napište si telefon, který je na webu uveden a uvidíte, že se vám ta chvilka jednou vrátí. Protože pokud se něco semele hledání kontaktů kdekoliv vám záchranné operace hodně zdrží.