Mít zánovní auto do tří dnů? Proč, ne.

Znáte ten pocit všichni kolem vás mají nová auta, ale vy prostě zatím nic. Věřte, že už i  u nás v Česku jsou společnosti, které jsou dostupné všem lidem. Nemáme na mysli ani leasing a žádný úvěr, je to taková novodobá půjčovna aut, respektive se jedná o dlouhodobý pronájem zánovních aut. Značku, kterou si vyberete je jen na vás a vašich finančních možnostech.
Nemusíte se starat o technickou kontrolu, pneumatiky, servisní stav auta, zkrátka o nic to vše je už zahrnuto v měsíčním poplatku za pronájem auta. Při této výpůjčce samozřejmě musíte podepsat smlouvu, aby půjčovna měla nějak ošetřené to, že za auto nyní přebíráte vy odpovědnost a cokoliv se s ním stane, za to nesete vinu vy. Takže opatrnosti není nikdy dost.

bílý mercedes
Auta nepronajímají na pár dní, ale na celý měsíc při, kterém můžete najezdit až tisíc šest set kilometrů za měsíc. Pokud by jste tu to hranici překročili musíte kilometry, které jste najeli nad limit doplatit.
Pokud se vám dané auto nelíbí a chce to ho vyměnit ještě předtím než vyprší konec pronájmu, můžete si auto vyměnit za jiné, které se vám líbí. Na počátku se platí takzvaný startovací poplatek, ve kterém je zahrnutý servis, pojistné a veškeré náležitosti, které k autu patří. Také si tím kupujete jakousi důvěru půjčovny, která ví, že jste solventní lidé a auto jim po prvním pronájmu nezničíte. Za veškerou škodu vždycky ručí ten, jehož jméno je uvedeno ve smlouvě.
řidič vozu
Vlastně rozdíl mezi klasickou půjčovnou aut je ten, že tam vám půjčí auto třeba jen na víkend, kdež to v této ''jiné'' půjčovně vám ho pronajmou na měsíc a pokud potřebujete i třeba na celý rok. Je tedy brát v potaz, že to není váš majetek a  je pouze vypůjčený, proto vždy dbejte především na vaši a spolujezdcovu bezpečnost a až poté na auto. Auto je stroj, ale lidský život je nenahraditelný. Takže opatrnost nadevše.