Skákání jednoduše vede

To, jak jsou trampolíny aktuálně velmi nynější a oblíbené, není nutné příliš zdůrazňovat. Mnoho lidí jim už podlehlo natolik, že si vlastní trampolínu pro jejich malé ratolesti, pořídilo na zahradu. Pokud jste i vy nadšenci skákání a zábavy ve vzduchu, kde můžete provádět mnoho akrobatických kousků, nabízíme vám příležitost zajít si do Jump Parku, kde jistě oceníte to, že není vhodný pouze pro děti, ale naprosto ideální i pro dospělé.

skákání

Narozeniny u nás

Narozeninová oslava pro děti Praha může být ještě vznešenější a zajímavější díky tomu, že vyberete prostor, které malé ratolesti naprosto uchvátí. Skákání jim je od malička blízké a často ani nekontrolují to, že mu věnují více pozornosti než běžné chůzi. A jelikož mají přirozenou touhu po pohybu, oslava narozenin na tomto místě bude pro nich tím pravým, kde se dosyta vyřádí.
Moderní zábavní park, kde je hlavní myšlenkou pořád hopsat a dovádět, vám nabídne řadu skákacích atrakcí, na kterých vaše děti stráví celé hodiny. Všechny prostory určené k aktivitě a hře, jsou naprosto bezpečné a měkké. Vaše děti si tak můžou užívat ničím nerušený pohyb, který tolik milují.
Nabídka, která zahrnuje mít po ruce osobního trenéra, vás jistě okamžitě zaujme. Zodpovědná a zkušená osoba se postará o to, aby se děti při jejich dovádění i něčemu přiučily a rovněž jim poskytne i program, při kterém jim zajistí tu nejlepší oslavu narozenin, jakou si může každé dítě přát.

trampolíny

Dort a občerstvení

Žádná velká párty – se neobejde bez narozeninového dortu. Ten si samozřejmě můžete přinést vlastní a o zbytek malého pohoštění, se postará už naše centrum. Výjimkou není ani pití v podobě slazených nápojů nebo tolik potřebné kávy pro dospělé, kteří ji jistě ocení. V případě, že si budete chtít připít i něčím speciálním, nabízíme vám možnost otevřít dětské šampaňské, kterým se jistě dětem zavděčíte.
Udělejte i vy pro vaše děti něco výjimečného a neobvyklého a navštivte v době jejich velkého dne zábavní park, který jim dá všechno, co od perfektně stráveného dne očekávají.